پشتیبانی غیر حضوری

شما به روشهای زیر میتوانید از پشتیبانی غیر حضوری استفاده فرمائید.

| پست الکترونیک (ایمیل)

شما همچنین در صورت عدم امکان تماس تلفنی میتوانید مشکل فنی خود را از طریق ایمیل با بخش پشتیبانی این شرکت در میان بگذارید. برای این کار لازم است اطلاعات زیر را در ایمیل خود ذکر نمائید:
نام شما، مدل دستگاه، شماره سریال، شرح مشکل بطور خلاصه و شماره تماس.

ایمیل بخش پشتیبانی : support@pouyeshafzar.com
کارشناسان ما از طریق ایمیل یا تماس تلفنی اقدام به پیگیری مشکل شما خواهند نمود.

| تماس تلفنی یا ارسال پیام از طریق واتس اپ

با تماس تلفنی و ارسال پیام از طریق واتس اپ و مطرح نمودن مشکل، کارشناسان ما با شما تماس خواهندگرفت و اقدام به راهنمائی و رفع مشکل شما مینمایند. در مواردی که نیاز باشد، کارشناسان از راهکارهای نرم افزاری برای پشتیبانی آنلاین استفاده مینمایند و مشکل مطرح شده با اتصال به کامپیوتر شما از طریق اینترنت بررسی خواهد شد. با این روش تشخیص ایراد با سرعت و دقت بیشتری انجام خواهد شد. در مواردی که با تشخیص کارشناس مربوطه، رفع اشکال از دستگاه شما نیازمند ارسال آن به این شرکت باشد، توضیحات لازم ارائه میگردد و از شما خواسته خواهد شد نسبت به ارسال دستگاه اقدام فرمائید.

در شرایط و موارد خاص که نیاز به اعزام کارشناس یا دعوت از شما جهت بررسی ایراد در محل این شرکت باشد، هماهنگی های لازم انجام خواهد پذیرفت.

شماره تماس واحد فنی: ۲۲۵۹۶۱۶۷ – ۰۲۱   (انتخاب شماره ۲ پس از شنیدن پیغام)
شماره ارتباط با قسمت فنی از طریق واتس آپ ۳۶۲۳-۱۲۷-۰۹۳۶
ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه ۰۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰

| پشتیبانی با استفاده از نرم افزار AnyDesk

در مواردی که پشتیبانی و رفع اشکال از دستگاه شما نیاز به بررسی دقیق تر و اتصال به کامپیوتر شما داشته باشد،  کارشناسان ما به شما پیشنهاد مینمایند نرم افزار AnyDesk را دانلود و نصب نمائید. این نرم افزار یک نرم افزار رایگان میباشد و پس از نصب به کارشناسان ما اجازه خواهد داد به کامپیوتر شما متصل و مشکل بوجود آمده را مشاهده و بررسی نمایند.
این نرم افزار پس از نصب, یک شناسه به شما خواهد داد، با اعلام آن به ما قادر خواهیم بود به دستگاه شما متصل شویم. شایان ذکر است در طی مراحل اتصال شما  شاهد تمامی اتفاقات و تغییرات اعمال شده توسط کارشناس ما خواهید بود و همزمان از طریق تلفن توضیحات لازم به شما داده خواهد شد. هدف اصلی ما از این سرویس، ارائه خدمات و پشتیبانی بهتر و سریعتر، عدم تحمیل هزینه های ارسال و دریافت دستگاه و همچنین صرفه جوئی در وقت شما مشتری محترم میباشد.

برای استفاده از این روش، نرم افزار AnyDesk را دانلود نمائید. پس از نصب شناسه مربوطه را به صورت تلفنی به کارشناس خود اعلام نمائید تا ارتباط با دستگاه شما برقرار گردد.

توجه: در خصوص استفاده از این نرم افزار هیچگونه اجباری از سوی شرکت پویش افزار پیشرو وجود ندارد و شما میتوانید با تحویل دستگاه به واحد خدمات و پشتیبانی از خدمات حضوری استفاده نمایید.