نمایندگی اسکنرهای پلاستک و مایکروتک

پویش افزار پیشرو را از نزدیک بشناسید

شرکت پویش افزار پیشرو یک شرکت خصوصی و در سال ۱۳۸۵ شروع به فعالیت نموده است. فعالیت اصلی شرکت در زمینه واردات، فروش، گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاهای اسکنر میباشد و بعنوان نمایندگی مستقیم شرکتهای معتبر و مطرح فعالیت مینماید.

زمینه فعالیت ما

شرکت پویش افزار پیشرو از سال 1385 بدون وقفه به عنوان نماینده رسمی شرکت پلاستک (Plustek) و شرکت مایکروتک (Microtek) فعالیت مینماید.

فروش، گارانتی و خدمات پس از فروش اسکنرهای پلاستک و مایکروتک در ایران توسط شرکت پویش افزار پیشرو انجام میگیرد و در این راستا این شرکت همواره میکوشد تا خدمات مناسبی را به هموطنان ارائه دهد.

شرکت پویش افزار پیشرو از سال 2019 به عنوان نماینده انحصاری شرکت پلاستک در ایران به فعالیت خود ادامه میدهد.

این شرکت در مقطعی بجز فعالیت اصلی در خصوص اسکنرهای پلاستک و مایکروتک، به عنوان نماینده شرکت XYZprinting در زمینه پرینترهای سه بعدی و به عنوان نماینده شرکت Champtek در زمینه بارکد خوان فعالیت نموده است.

در حال حاضر فعالیت این شرکت روی اسکنرهای پلاستک متمرکز است و انواع آن از قبیل اسکنرهای خانگی, اسکنرهای اداری، اسکنرهای مدارک شناسائی و پاسپورت، اسکنرهای مخصوص چاپ و نشر، اسکنرهای A3، اسکنرهای کتاب، اسکنرهای فیلمهای عکاسی، توسط شرکت پویش افزار پیشرو عرضه میگردد